"> Alcofoto Forum fotograficzne :: Zobacz temat - pokaż na co Cie stać  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Poprzedni temat «» Następny temat
pokaż na co Cie stać
Przesunięty przez: barman_pl
2011-06-09, 01:23
Autor Wiadomość
pavlov91 

Sprz?t: Nikon
Imi?: Pawe?
Wysłany: 2011-06-08, 08:50   

Marin to wgl dowali? do kot?a.. ;o
"My?l?, ?e fotografie powinny prowokowa? i nie pokazywa? tego co jest ju? znane. Nie wymaga ani wielkiej si?y ani magii odtworzenie czyjej? twarzy na zdj?ciu. Magi? jest postrzeganie ludzi w zupe?nie nowy sposób.."- Duane Michals

www.krzyzoszczak.pl

Marcolini 
Abstynent

Sprz?t: Canon
Imi?: Michał
Wysłany: 2011-06-08, 10:00   

Ja sie zajmowalem naturalizacja, wygladzilem skore, wywalilem wlosy w krzakach i wywalilem lampe ze zrenic, wuostrzylem to, co dla mnie najwazniejsze - twarz , wianek i dekawiczki, ale, zeby nie przesadzic, bo rozmywalem tlo. Kontrascik na +8 bo tak wydawalo mi sie najbardziej naturalnie. A sukni nie ratowalem, bo.... wlasnie wpadalo w zbyt duzy kontrast i jako zdjecie komunijne bardziej robilo by za dzielo plastyka a nie zdjecie. Zalezy, co kto lubi. A, wlasnie, i wywalilem niebieski z sukni, bo mnie to niebo na niebiekim wk... urzalo :D

Marcin
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-08, 14:46   

Ano tak, niebieski to dla ch?opca, dla dziewczynki ró?owy!! Zapomnia?em!! Zaraz poprawi?!!! :D
A mówi?c powa?nie, mnie du?o bardziej ni? lekki niebieski zafarb na kiecce razi koszmarna aberracja tego s?oika po ogórkach marki Canon ;)

Ps.Mam te? nadziej? ?e nikt nie wzi?? na powa?nie kolorystyki któr? roboczo nazwa?em "Winterfresh commercial" :LOL

AFT -Syra696 

Imi?: Sara
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2011-06-08, 08:51   

Marcin, "troche" ?e? uwydatni? t? aberracje ;)

Ode mnie takie dwie wersje:

FRESCO
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-08, 09:18   

a nikkory nie aberruj? ? ;O

barman_pl 
Lamer
Stra? nocna

Sprz?t: Ami 66
Wysłany: 2011-06-08, 14:04   

Marcin napisał/a:
mnie du?o bardziej ni? lekki niebieski zafarb na kiecce razi koszmarna aberracja tego s?oika po ogórkach marki Canon

Ch?opie - za to szk?o zap?aci?em 450z? wi?c czego si? spodziewa?e? ? Na pe?nej dziurze tak ma i ju? hehe :D

Pozdr.

pavlov91 

Sprz?t: Nikon
Imi?: Pawe?
Wysłany: 2011-06-08, 14:32   

Có? to za s?oik? :d 50?
"My?l?, ?e fotografie powinny prowokowa? i nie pokazywa? tego co jest ju? znane. Nie wymaga ani wielkiej si?y ani magii odtworzenie czyjej? twarzy na zdj?ciu. Magi? jest postrzeganie ludzi w zupe?nie nowy sposób.."- Duane Michals

www.krzyzoszczak.pl

Marcin
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-08, 14:49   

Wreszcie mog? pisa?!!! Wcze?niej mia?em komunikat ?e nie wolno jednego po drugim wysy?a?, po prostu porównywa?o czas ostatniego mojego postu i wychodzi?a godzina pó?niejsza od obecnej.Wi?c dla systemu to by?o za szybko!! Back To The Future kurna!!! :rotfl

Szk?o to 70-210, ca?kiem przyzwoite w sumie, za?artowa?em o tej aberracji bo czepiali si? jakiej? niebiesko?ci na sukni której moim zdaniem prawie nie wida?. ;)

Tak FRESCO!! Nikkory nie maj? aberracji a nikoniarzom stopy nie ?mierdz? i z?by si? nie psuj?!!! Naród Wybrany!!! :P
Wersja Sary, ta kolorowa, podoba mi si?. Bo normalna i bez udziwnie?,w ko?cu to fota z komunii a nie ok?adka Vogue'a.
Natomiast sensu wyg?adzania skóry u o?miolatki nie rozumiem, tak samo jak nie rozumiem sensu usuwania odb?ysku z oka. Na forum Photoshop wszyscy pytaj? raczej jak taki odblask w oku ZROBI? a nie usun??, no ale wida? si? nie znam.

Marcolini 
Abstynent

Wysłany: 2011-06-08, 16:50   

A widzisz - co do wygladzania - skoro na focie wyszly plamy opadowe , to wygldzilem, bo naturalnie tych plam nie bylo , a swietliki w oczach mnie przeszkadzaja - jedni lubia zupe pomidorowa inni jak im sie dziewczyna poci - gusta i gusciki. Jedni sie zachwycaja Nikone, dla mnie to tylko puszka rejestrujaca obraz - niestety taki, jak sobie fotograf wymysli (i potrafi to zrealizowac)
To tak skoro juz zeszlismy na OT ( w nocy bedzie czyszczone :P )

FRESCO
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-08, 20:38   

Marcin napisał/a:

Tak FRESCO!! Nikkory nie maj? aberracji a nikoniarzom stopy nie ?mierdz? i z?by si? nie psuj?!!!

No to mam chyba wybrakowane szk?a :( i dentysta mnie kroi za friko

Axela
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-26, 22:53   

Mog? od?wie?y? temat??? :) Dacie rad? co? z tego zrobi? ?? :)
Tu podgl?d fotki:

A tu nie wiem czy dobrze RAW'a wstawi?am:
Pobierz RAW

Marcolini 
Abstynent

Wysłany: 2011-07-26, 23:14   

A co bys chciala z tego zrobic ?

Axela
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-26, 23:24   

Co? ?adnego :P Ja próbowa?am, ale nie potrafi? dobrze obrabia? ;/

Marcolini 
Abstynent

Wysłany: 2011-07-26, 23:32   

Z nudow niedpracowane ale takie cos wklikalem

Marcolini 
Abstynent

Wysłany: 2011-07-26, 23:35   

A moja rada - wez program do obrobki, zaladuj zdjecie i baw sie suwakami :) To najlepiej uczy jak sprawdzisz, jak dziala jakis suwak :) Oczywiscie nie mowie dlatego, ze nie chce mi sie bawic zdjeciem ktore dalas - tylko jako riposta na Twoje NIE UMIEM ;)
A wogole to bardzo sympatyczna fotka i mozna cos z niej wydlubac , i gdyby nie zaleglosci fotograficzne, pewnie mozna by sie pobawic nia :)
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu